Wycieczka do Parku Wodnego w Koszalinie

To był nasz ostatni wyjazd turystyczno-integracyjny w roku 2017. 21 października br. wybraliśmy się autokarem do Parku Wodnego w Koszalinie. Prawie dla wszystkich była to pierwsza wizyta w tym miejscu. Na wspólny wyjazd do aquaparku zaprosiliśmy członków zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „WIATRACZEK” ze Słupska.

Zabawa w Parku Wodnym była wyśmienita i jak zwykle aż nie chciało się wychodzić z wody. Mimo, że w Lęborku i Słupsku padało, pogoda w Koszalinie dopisała co pozwoliło wygospodarować 2 godziny na posiłek na mieście, spacery czy zabawy na placu zabaw.

Nasz wyjazd integracyjny dzieci i młodzieży z zaburzeniami ze spektrum autyzmu do Parku Wodnego w Koszalinie został dofinansowany ze środków PFRON-u za pośrednictwem Marszałka Województwa Pomorskiego.

Rok 2017 był kolejnym sezonem bogatym w atrakcje turystyczno-integracyjne. Byliśmy grupami zorganizowanymi w Aquaparkach w Bytowie, Redzie i Koszalinie, na wycieczce w Malborku oraz na kilkugodzinnych piknikach w Łebieniu i Łebuni.

Dodaj komentarz

Przewiń na górę