Grupie Wsparcia. Odwiedziny BYSTREJ SOWY

Na październikowym spotkaniu Grupy Wsparcia „Niebieska Dłoń” (19.10.2017) mieliśmy ciekawych gości. Ofertę i kulisy swojej pracy przedstawili Państwo Anna i Michał Tumkiewicz. Pewnie nie wszyscy wiedzą, że w Lęborku swoją siedzibę ma wydawnictwo „BYSTRA SOWA Pomoce dydaktyczne i terapeutyczne”. Wydawnictwo samodzielnie tworzy innowacyjne i twórcze zestawy pomocy dydaktyczno-terapeutycznych do zajęć ogólnorozwojowych, korekcyjno-kompensacyjnych oraz zajęć terapeutycznych (rewalidacyjnych) w tym także dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Podczas 1,5 godzinnego spotkania poznaliśmy tylko część oferty i rozwiązań pomagających w organizowaniu pracy nauczycieli w edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej jak i rodziców.

Warto dodać, że wszystkie zestawy wykonywane są samodzielnie, a ich atutem jest ich wytrzymałość. Nie zabrakło pytań, rozmów, czasem i nowych pomysłów na nowe pomoce. To był bardzo ciekawie i pożytecznie spędzony czas, a poznanie Pani Ani i Pana Michała na pewno pomoże nam w wyborze pomocy terapeutycznych dla naszych dzieci. Miło niespodzianką był prezent – kilka zestawów do ćwiczeń, które wykorzystamy do pracy z dziećmi będących pod opieką „Niebieskiego Skarbu”.

Polecamy stronę internetową wydawnictwa www.pomoceterapeutyczne.com i pomoce do samodzielnego ściągnięcia i wydrukowania www.pomocepdf.com oraz profil na FB  www.facebook.pl/pomoceterapeutyczne  na którym oprócz nowości i promocji funkcjonuje grupa terapeutów/rodziców  „Kupie/sprzedam pomoce terapeutyczne dla dzieci z autyzmem – TUTAJ”.

Dodaj komentarz

Przewiń na górę