Konferencja o autyzmie przełożona na 25 września

Początek kwietnia to tradycyjny czas działań związanych ze Światowym Dniem Świadomości Autyzmu. W Lęborku od 2014 roku nasze Stowarzyszenie organizuje kilkudniowe wydarzenie – Światowy Dzień Autyzmu w Powiecie Lęborskim. Epidemia koronawirusa zmusiła nas do korekty planów…

Pierwszym jej efektem jest zmiana terminu dużej, bezpłatnej i coraz popularniejszej konferencji „Wspomaganie, terapia i edukacja osób z autyzmem”. Uznaliśmy, że dla bezpieczeństwa uczestników, ale też by uniknąć ryzyka odwołania konferencji odgórnie z powodów epidemiologicznych Konferencję przesuwamy na 25 września 2020 roku.

Już teraz zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tą tematykę o zarezerwowanie terminów. Nasza konferencja to miejsce żywych spotkań fachowców, praktyków, ciekawe osobowości i tematy oraz dużo motywacji do poszerzania wiedzy, samodoskonalenia i powiew nadziei na trudnym polu autyzmu. Szczegółowy program konferencji „Wspomaganie, terapia i edukacja osób z autyzmem” opublikujemy w połowie sierpnia. Uwaga udział w konferencji nie wymaga zapisów.

Co robimy 2 kwietnia przekażemy niebawem…

Dodaj komentarz

Przewiń na górę