Zapraszamy na Jarmark św. Jakuba Ap.

„Otwórz serce na nasze skarby” – to nazwa corocznej akcji prowadzonej przez nasze Stowarzyszenie Jarmarku św. Jakuba Ap. w Lęborku. W niebieskim namiocie przez trzy dni sprzedawane będą własnoręcznie wykonane przez rodziców, opiekunów, rodzeństwo jak i same osoby ze spektrum autyzmu wyroby dekoracyjne, upominkowe czy zabawki. W akcji weźmie udział kilkadziesiąt osób, które przez wiele miesięcy przygotowywały przedmioty na stoisko. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na cele statutowe Stowarzyszenia, jako wkład własny do licznych projektów realizowanych przez Stowarzyszenie.

Stoisko na ulicy Staromiejskiej w okolicy Cukierni WENTA czynne będzie w piątek 19 lipca w godz. 13-20.30, w sobotę 20 lipca w godz. 10-20 i w niedzielę 21 lipca w godz. 13-17.

– To nasza kolejna akcja na Jarmarku i wielka radość ze wspólnego przygotowywania wyrobów i możliwości włączenia się w Lęborskie Dni Jakubowe. Spotykaliśmy się w tym celu w naszym biurze od wielu miesięcy. Powstało wiele ciekawych przedmiotów zrobionych z sercem, część przynieśli nam dobrzy ludzie. – wyjaśnia wiceprezes Niebieskiego Skarbu Emilia Wolska. – Nasza trzydniowa obecność na Jarmarku to także promocja naszego Stowarzyszenia, możliwość poznania wielu ciekawych ludzi, no i okazja na zebranie tak niezbędnych do działalności funduszy. 

Dodaj komentarz

Przewiń na górę